Orar  Semestrul I

Luni

10-12h

Sala AE016

Luni

16-18h

Sala D03

Marti

10-12h

Sala D03

Marti

16-18h

Sala D03

Miercuri

10-12h

Sala D03

Miercuri

16-18h

Sala D03

Joi

10-12h

Sala D03

Joi

16-18h

Sala D03

Vineri

10-12h

Sala D03

Vineri

16-18h

Sala D03

Data/modul Drept Economie, geopolitică și relații internaționale Kineto-terapie Medicină Psihologie și pedagogie intergenerațională Artă, cultură şi civilizație Istorie, Filosofie, Teologie Ştiinţă și inginerie Nutriție și știința alimentației Turism
10.10-14.10

 

Lect.univ.dr. Florentina Cristea

 

Conf.univ. dr.

Ciprian Dinu

Lect.univ. dr. Luminiţa Iosif

 

Prof.univ.dr. Anca Gâță

 

Muzeograf Valentin Bodea Prof.univ.

dr. Toader Munteanu

 

17.10-21.10 Lect.univ.dr.

Ștefania

Mirică

Prof.univ.dr. Romeo  Ionescu

 

 

Lect.univ.dr. Florentina Cristea sala 02

 

Sef lucrari univ. dr. Robu Silvia Lect.univ. dr. Valentina Cornea Prof.univ.dr. Anca Gâță

 

Muzeograf Valentin Bodea Prof.univ.dr.  Cornelia Novac-Ududec

 

Prof.univ.dr. Lucian Georgescu Prof.univ.dr. Violeta Puşcaşu
24.10-28.10 Lect.univ.dr.

Andreea Matic

Prof.univ.dr. Romeo  Ionescu

 

 

Lect.univ.dr. Florentina Cristea

 

Conf. univ. dr. Romila Aurelia Lect.univ. dr. Valentina Cornea Conf.univ.dr.

Liliana Negoescu

Istoric Cristian Căldăraru Conf.univ.dr.  Gabriel  Popescu

 

 

Prof.univ.dr. Silvius Stanciu Prof.univ.dr. Violeta Puşcaşu
31.10-4.11 Lect.univ.dr.

Andreea Matic

 

Prof.univ.dr. Romeo Victor Ionescu

 

Conf.univ. dr. Iulia Barna

 

Prof. univ. dr. Arbune Manuela Lect.univ.dr.

Luminita Iosif

Conf.univ.dr.

Liliana Negoescu

Istoric Cristian Căldăraru

 

Prof.univ.dr. ing. Cornelia Novac-Ududec

 

 

Prof.univ.dr. Gabriela-Elena Bahrim Lect.univ. dr. Ionica Soare
7.11-11.11 Lect.univ.dr.

Ștefania Mirică

Conf.univ.dr. George Enache

 

 

Conf.univ. dr. Iulia Barna

 

Prof.univ.dr. Dana Tutunaru Lect.univ.

dr. Sandrina Mindu

Lect.univ.dr. pr. Lucian Petroaia Prof.univ.dr. pr. Ionel Ene

 

Conf. univ. Dr. Gabriel Popescu Prof.univ.dr. Gabriela-Elena Bahrim Prof.univ.dr. Violeta Puşcaşu
14.11-18.11 Prof.univ.dr.

Mihai Floroiu

Conf.univ.dr. George Enache

 

Prof.univ.dr. Dana Tutunaru Lect.univ.

dr. Sandrina Mindu

Lect.univ.dr. pr. Lucian Petroaia Prof.univ.dr. pr. Ionel Ene

 

Prof.univ.dr. Elena Mereuță Conf.

univ.dr. Gabriela Iordachescu

 

Prof.univ.dr. Violeta Puşcaşu
21.11-25.11 Prof.univ.dr. Mihai Floroiu Prof.univ.dr Mihai Floroiu Prof. univ. dr. Manuela Arbune Conf. univ. dr. Valerica Anghelache

 

Prof.univ.dr. Gabriel Bulancea Prof.univ.dr. Ion Cordoneanu

 

 

Prof.univ.dr. Elena Mereuță Conf.univ.dr. Gabriela Iordachescu

 

28.11-30.11 Conf.univ.dr. George Schin Sef lucrări univ. dr. Silvia Robu xxx xxx xxx

 

Xxx xxx xxx
5.12-9.12 Prof.univ.dr. Florin Tudor Prof. univ. dr. Madalina Nicoleta Matei Lect.univ.

dr. Sandrina Mindu

Prof.univ.dr. Gabriel Bulancea Prof.univ.dr. Ion Cordoneanu

 

Prof.univ.dr. Toader Munteanu

 

Prof.univ.dr. Silvius Stanciu
12.12-16.12 Prof.univ.dr. Florin Tudor Conf.univ.dr. George Enache

 

Prof. univ. dr. Madalina Nicoleta Matei Conf. univ. dr. Valerica Anghelache Prof.univ.dr. Gabriel Bulancea Prof.univ.dr. pr. Leontin Popescu

 

19.12-23 dec. Conf.univ.dr. George Schin Conf. univ. dr. Aurelia Romila xxx xxx

 

Puteti descarca orarul in format .docx aici